Derinin Önemi

Nis 10, 2015   //   by admin   //   Derinin Önemi  //  No Comments

Türkler, 12. yy ‘dan bu yana deri ile uğraşmaya başlamış olup, ülkemizde 1970  yılından bu yana önemini oldukça arttırmıştır.

Özellikle tekstil sektöründe 2000 yıllara yaklaşırken modaya dahil olarak büyük bir çıkış yakalamıştır. Ülkemizde 13 adet Deri Organize Sanayi Bölgesi faaliyet göstermekte olup bu bölgeler Marmara ve Ege Bölgesinde de daha yaygındır. Ayrıca Türkiye, Deri giyimde kalite bakımında önde gelen ülkeler arasında var olmakta ve özellikle Deri Ayakkabı üretiminde dünyada 11. Üretici sırasında yer almaktadır.

Deri giyimde bayan ve bay olarak kendini geliştiren moda sektöründe tekstil, ayakkabı, çanta ve kemer alanında moda yakından takip edilmekte olup adeta görsel bir şov yaratılmaktadır. Özel defileler hazırlanarak sadece ülkemizde değil, bu ürünler dünyaya da tanıtılarak ayrı bir Pazar kurulmaktadır. Hayatımızda bir çok alana dahil olmuş olup modern çizgileriyle de insanların daha kolay ve çabuk benimsemesine neden olmuştur.

Leave a comment

Deri Ceket Mağazası

Yılların Tecrübesi ile eN Güzel Derice Ceket - Deri Mont Giyim Modellerini sergiliyoruz.
Deri Ceket içerisindeki Kaliteli Hizmet anlayışı ile Hizmet vermektedir, profosyonel ekibimizle yıllardır bu işi yapıyoruz ve işimizi seviyoruz. Deri Sektörünün Liderleriniz Tek Sitede sizin için.
Yeni 2013 İlk Bahar Yaz Kreasyonları Son Model
Seçkin Markaların Tamamı DeriCeket.Net sitemizde! Hemen Yer imlerine Ekleyin.